WSZYSTKIE SKARPETKI » SKARPETKI DO SNEAKERSÓW »

Strona główna Pineles Store »Wszystkie publikacje » Najważniejsze » Skarpetki i bielizna »

Nowość w Pineles

Kolorowe skarpetki

Pineles Store. Twój skarpetkowy pasaż. Dla Niej i dla Niego

Nowy sklep ze skarpetkami w Polsce Obejrzyj, jakie marki w ofercie

Dla Niego i dla Niej Skarpetki Happy Socks

Fabryka Skarpet to największy sklep z kolorowymi skarpetkami na polskim rynku

Blisko 100 wielokolorowych wzorów skarpet dla mężczyzn i kobiet

Skarpetki na co dzień i na specjalne okazje

Założysz je do garnituru, chinosów, dresów i jeansów. Ty wybierasz

Przejdź do sklepu z kolorowymi skarpetkami »

Kolorowe skarpetki wyróżnią Cię z Tłumu. Postaw na nietypowe wzory

Skarpetki to przez wielu niedoceniany dodatek, który może w ciekawy sposób podkreślić całość ubioru. Oryginalne wzornictwo sprawi, że zaczniemy być postrzegani jako odważni, ciekawi ludzie, niebojący się modowych wyzwań.

Kolorowe skarpetki podkreślą Twój Look

Nudne, czarne, szare czy brązowe są już passe. Oczywiście można je nadal nosić do swojego ulubionego garnituru, czy jeansów, ale nie wpłyną one znacząco na nasz wizerunek. Natomiast zabawne, kolorowe skarpetki, widoczne z butów na pewno przełożą się na pozytywny odbiór naszej osoby, pod warunkiem, że nauczymy się je nosić. Jak nosić kolorowe skarpetki by wyróżnić się z tłumu? Pierwsza zasada, którą powinieneś wcielić w życie, to postaw na skarpetki kontrastujące z ubiorem. W przypadku gdy wybierzesz model, który będzie zlewał się ze spodniami to nie osiągniesz zamierzonego efektu. Warto więc postawić na kontrast lub inny oryginalny kolor, którym zaszokujesz resztę towarzystwa. Kolorowe skarpetki mogą być elementem oficjalnego wyglądu, jak nieformalnych strojów, wszystko zależy od Twojej fantazji i odwagi. Już teraz rozpocznij przygodę z kolorowymi skarpetkami Niewątpliwie niebanalne skarpetki mogą być ciekawym dodatkiem do ogólnego wizerunku. Należy jednak pamiętać o umiarze. Nie każdy wzór czy kolor nadaje się bowiem na każde wyjście, a zwłaszcza uroczystość, należy więc dobierać skarpetki ze smakiem. Jeżeli są dodatkiem do eleganckiego garnituru warto mieć w tym samym odcieniu krawat, czy poszetkę. W pracy natomiast powinny być elementem dress code'u firmy, nie wszędzie bowiem każdy kolor jest mile widziany.

Brakuje Ci pomysłów na stylizację? Zajrzyj do internetu Nie każdy został obdarzony poczuciem estetyki i stylu niczym rasowy stylista. Jeśli więc nie masz pomysłu co zrobić z kolorowymi skarpetkami poszukaj inspiracji w internecie. Znajdziesz tam wiele blogów, stron oraz zdjęć, które możesz przełożyć na swoją szafę. Teraz wystarczy tylko, że wybierzesz odpowiedni strój, kolor skarpetek oraz dodatki i zabłyśniesz w towarzystwie.